Kosmetyki naturalne Botanic HELP

Rytuały pielęgnacyjne, które wykonujemy na co dzień na celu mają dążenie do uzyskania pięknej, zdrowo wyglądającej skóry. Aby osiągnąć ten efekt, należy jednak poświęcić trochę czasu na bliższe poznanie potrzeb naszego ciała i twarzy. Kosmetyki naturalne zyskują ostatnio coraz większą popularność – i nic w tym dziwnego! Ekologiczne oleje, jak na przykład konopny oraz intensywnie nawilżające i odżywcze składniki potrafią zaskoczyć mocą dobroci.

Promienna cera z Botanic HELP

W ofercie naszej marki znajdziesz produkty, dzięki którym Twoja cera zyska zdrowy, promienny wygląd. Naturalne kosmetyki do twarzy z naszej oferty bazują na oleju konopnym oraz ekologicznych masłach, które wspomagają barierę ochronną skóry. Kremy zawierają w sobie również intensywnie nawilżające składniki, takie jak kwas hialuronowy czy hydrolat różany, a także odmładzające witaminy i antyoksydanty. Doskonałym uzupełnieniem zestawu będzie ochronna pomadka do ust, która dzięki filtrowi UV sprawdza się przez cały rok.

Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również produktów, które ujędrnią i odżywią skórę ciała, jednocześnie zabezpieczając ją przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Nasze naturalne kremy nawilżające do dłoni i stóp dzięki zawartości oleju konopnego oraz mocznika zapewniają długotrwałe wygładzenie naskórka. W sklepie Botanic HELP znajdziesz również delikatne antyperspiranty, które dzięki dodatkowi srebra koloidalnego mogą sprawdzić się również w wypadku wzmożonej potliwości.