Naturalne witaminy i suplementy diety

Posiłki, które na co dzień trafiają na nasz talerz, powinny być komponowane w oparciu nie tylko o ich smak, lecz także substancje odżywcze, które się w nich znajdą. Odpowiednia podaż witamin w codziennej diecie może być jednym z czynników, który wpływa na nasze codzienne zdrowie i samopoczucie. Najlepszym rozwiązaniem jest dbać o odpowiedni bilans wartości odżywczych w jedzeniu – jednak dla tych, którym nie zawsze się to udaje, przygotowaliśmy naturalne suplementy diety, które mogą być pomocne w dbaniu o zdrowie i odporność.

Zbilansowana dieta pełna wartości odżywczych

Odpowiednia dawka substancji odżywczych w codziennej diecie może być jednym z czynników, który wzmacnia nasze zdrowie i samopoczucie. Warto dbać o to, aby na naszym talerzu codziennie znajdowały się różnorodne i pełne świeżych składników posiłki. Niektóre sytuacje mogą jednak sprawić, że będziemy potrzebowali dodatkowych źródeł składników odżywczych. W naszej ofercie znajdziesz naturalne witaminy C i D w optymalnej do codziennego spożycia dawce.

Botanic HELP – naturalne suplementy

Tworząc ofertę naszych preparatów uzupełniających codzienną dietę, staraliśmy się stworzyć produkty, które będą łatwe w przechowywaniu i dawkowaniu. Nasze propozycje są szczegółowo opisane, jeśli chodzi o dawkę zawartą w kapsułkach, co jest pomocne chociażby podczas suplementacji zalecanej diety. Witaminy Botanic HELP dodatkowo zawierają bogaty w przeciwutleniacze ekstrakt z matchy. Posiadamy również preparaty na bazie porostu islandzkiego, które mogą pomagać w łagodzeniu podrażnień śluzówki gardła.